Ücretli Tez Danışmanlığı

İnceleme konumuz olan ücretli tez danışmanlığı ile bu kez farklı bir konuyu işleyeceğiz. Ücretli tez danışmanlığı konusunda araştırma yapan bireyler için konuyla ilgili tanımlar, ücretli tez danışmanlığının nasıl yapılacağı, bu konuda hizmet alacak olursanız sizden istenenler ve tez danışmanlığı hakkında diğer konulara değinilecektir. Tüm bu bahsedilen konuların her biri ayrı ayrı başlıklar halinde incelenecek olup, araştırmanın kıstı sebebiyle her biri kısaca işlenecektir. Burada anlatılanlarla ilgili bir sorunuz olur ise lütfen bizimle irtibat haline geçip yanıtını öğrenmek istediğinizi ifade ediniz. Eğer ki hizmet talebinde bulunmak isterseniz de bölüm, konu, araştırma yöntemi, teslim tarihi ve sayfa sayısı gibi sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak bize iletmenizi rica edeceğiz.

Ücretli Tez Danışmanlığı Nedir?

Öncelikle ücretli tez danışmanlığı nedir? Ücretli tez danışmanlığı, lisans, yüksek lisans veyahut doktora düzeyi programlardan mezun olmak üzere olan ve yalnızca tez aşamasını tamamlaması gereken bireylerin hazırlaması gereken akademik çalıştayları kendisinin yerine getirememesi sebebiyle konu hakkında profesyonel kurumlardan hizmet satın almasıdır. Kısacası bu süreç aslında öğrenci olarak sizin hazırlamanız gereken bu akademik araştırmayı bir başkasına delege etmenizdir.

Ücretli Tez Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

Siz de sebebi her ne olursa olsun böyle bir konuda hizmet almak istiyorsanız, ücretli tez danışmanlığı nasıl yapılır konusunda araştırma yapmak durumundasınız. Çünkü bu işin ne şekilde yapıldığını bilmezseniz bizim gibi hizmet veren firmalar ne anlatırsa anlatsın (mantıksız olsa bile) süreç size mantıklı gelecektir. Hal böyle olunca da olası problem durumunda canınızın sıkılması bir yana işiniz yarım kalabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için ilk olarak işleyişle alakalı bilgi almanız gerekiyor. Ayrıca araştırma yöntemi nasıl olacak, bunlar nasıl analiz edilecek gibi konularda da kabaca bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Burada bilgiden kasıt teknik olarak işin nasıl yapılacağı değildir. Sizden beklenen teknik içerik değil, kabaca sürece hakim olmanızdır. Eğer bunları bilirseniz karşı tarafa isteğinizi anlatırsınız ve buna yanıt verecek bir yere işlemleri devredebilirsiniz.

Tez Danışmanlık İçin Yapmanız Gerekenler

Kendi adımıza işleyişe göre yanıt verecek olduğumuzdan dolayı tez danışmanlık için yapmanız gerekenler yalnızca firmamızı bağlamaktadır. Kısacası farklı yerlerde farklı koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sonuçta herkesin farklı bir iş yapma tarzı olduğundan dolayı bu durum olağandır. Ücretli tez danışmanlığı başvurusu yapan kişilerden ilk beklentimiz, bize mümkün olan tüm detayları iletmesidir. Böylece biz de ön araştırma yapacağız ve size yardımcı olup olamayacağımızı bildireceğiz. Eğer olumsuz geri dönüş yapıldı ise konuşacak bir şey olmayacağından dolayı olumlu geri dönüş yapıldığı alternatif üzerinden konuyu irdelemeye devam edeceğiz. Eğer ki olumlu yanıt verdiysek size bir çalışma takvimi iletiyoruz. Danışmanın görüşüne göre de yönlendirdiğimiz bu takvim etrafında adım adım ilerleyeceğiz. Bu aşamadan itibaren sizden tek beklentimiz danışman ile görüşmeleri organize etmeniz ve eğer saha araştırması varsa (anket veya mülakat gibi) bunu yerine getirmenizdir. Bunun dışında tüm işlemler tarafımıza ait olacaktır.

  • Acil – çözümler üretir

  • Kurumsal – danışmanlık

  • Tecrübe – bilgi

  • Birikim – bilgi bankası

  • Ulaşım – hızlı ileişim

Tez Danışmanlığı Hakkında Diğer Konular

Yukarıda anlatılan prosedürleri takip ettiyseniz tez danışmanlığı hakkında diğer konular hakkında da birkaç cümle kurmak gerekiyor. İlk olarak veri toplama süreci size ait olduğundan dolayı belirli sayıda veri girişini ücretsiz olarak yapıyoruz. Burada soru sayısı çarpı kişi sayısı maksimum sekiz bin olmalıdır. Eğer bunun dışına çıkılır ise ayrıca ücretlendirilir. Dolayısıyla anketleri az kişiye uygulamanız mantıklı görünüyor ya da Google forms gibi elektronik platformlar üzerinden uygulayınız. Son olarak yabancı kaynak konusunda üst bant olarak yüzde on oranını belirlediğimizden dolayı eğer ki daha fazla oradan yabancı literatür kullanılmasını isterseniz bunu da ayrıca ücretlendirmek durumunda olduğumuzu ifade etmek isteriz.

En İyi Ücretli Tez Danışmanlığı Merkezi

Yukarıda anlatılanlardan hareketle eğer hizmet talebinde bulunmak isterseniz en iyi ücretli tez danışmanlığı merkezi olarak araştırma yapacaksınız. Kendimiz hakkında en iyi olarak nitelendirme yapmak gibi yaklaşımı doğru bulmadığımızı hemen her yayında size iletiyoruz. Burada tüketici olarak istiyoruz ki siz karar veriniz. Bizim yapmaya çalıştığımız biz bu işi nasıl yaparız, nelere dikkat ederiz, üzerinde durduğumuz noktalar nelerdir gibi hususları açık şekilde ortaya koymaktadır. Eğer ki anlatılanlar sizin açınızdan uygunsa birlikte çalışmanızı hazırlayabiliriz. Unutmayınız ki bir sistem etrafında ilerlemek gerekiyor ki başarıya ulaşmamız mümkün olabilsin. Açıkçası hayal satmak yerine, karşılıklı şartlarda mutabık olduğumuz biçimde süreci yönlendirdiğimizi taahhüt ediyoruz.

Kayıt olun Hızlı  İletişim kurun.

Üniversite Tezleri, Yeni Konular Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.