Çok fazla sayıda tez yazım merkezleri bulunuyor olsa da sizin için en nitelikli akademik işleri hazırlayacak kurum sayısı sınırlıdır. Tez yazım merkezleri arasında yer alan işletmemiz sözde değil özde en yüksek müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır. Bu sebeple de bizden hizmet almış hiçbir kişiden kesinlikle maillerime yanıt verilmedi, telefonlarım açılmadı gibi ifade duymadınız ve duymanız da mümkün değildir. Çünkü iletişimin öneminin farkındayız ve mesai saatlerimiz içerisinde kesinlikle sizler için ulaşılabilir durumdayız. Özellikle de teslim tarihi yakın olan akademik danışmanlık taleplerine yanıt verirken bu konularla ilgili mühim hatırlatmalar yapılır ve çalışmanın sahibinin aklında soru işareti kalmayacak şekilde bir planlama yapılır. Örnek vermek gerekirse bize bir hafta sonrasında bir bölüm isteniyorsa biz bundan birkaç gün öncesine süre vermekteyiz. Böylelikle ilgili bireyin son anda stres yaşamasını önlemeyi hedefliyoruz. Anlatılanlara ek olarak ilk tanıştığımız aşamada birlikte bir takvim planlıyoruz ve buna bağlı biçimde işlemleri devam ettirmekteyiz. Kısacası zamanında gönderim en az işin niteliği kadar mühim bir konudur ve biz bunu istisnasız tüm işlerde kesinlikle yerine getirmekteyiz.

Tez Yazdırmak

Konu tez yazdırmak olunca birçok kişi çekinceli biçimde hareket etmektedir. Aslında haksız sayılmazlar çünkü tez yazdırmak hususunda birçok alternatif olmasına rağmen işinin ehli kurumların sayısı son derece sınırlıdır. Hal böyle olunca da tüketici olarak sizlerin alternatifler arasında doğru olanlara yönelmeniz gerekiyor. Peki böyle bir durumla karşılaşmamak adına siz tüketici olarak ne yapabilirsiniz? İlk olarak işin bir standardı olmadığı gerçeği ile yüzleşmek ve araştırmayı buna göre tasarlamak mühimdir. Söz gelimi direkt olarak ücret konusunu konuşmak yerine, karşı taraf size neler vaat ediyor, işin niteliği nelerdir ve hangi konularda destek olunacak ya da olunmayacaktır. Bunlarla ilgili kapsamlı bir değerlendirme sonrasında ücretlendirme hakkında bilgi almanız doğaldır. Ancak ilk husus size neler vaat edileceğini net biçimde bilmenizden geçmektedir.

  • Acil – çözümler üretir

  • Kurumsal – danışmanlık

  • Tecrübe – bilgi

  • Birikim – bilgi bankası

  • Ulaşım – hızlı ileişim

Tez Hazırlama İşlemleri

Yıllardır sektörde faaliyet gösteren birisi olarak tez hazırlama işlemleri hakkında bizden hizmet almayanlara bile bildiklerimizi aktarmaya çalıştık. Tez hazırlama işlemleri hususunda sahip olduğumuz bilgileri paylaşma amacımız, öncelikle gizli saklı bir şey yapmadığımız ve bunun bir sır olmadığı gerçeğidir. Yani bizim elimizde sihirli bir değnek yoktur. İnanılmaz yetenekli olmak gibi iddiamız da bulunmaz. Sadece ve sadece işimizi hakkıyla yapmaya çalıştığımızı ifade edebiliriz. Yalnız hemen ardından eklemek gerekiyor ki biz işimizin gerektirdiği tüm teknik detayları bilmiyor değiliz. Burada vurgulamak istediğimiz olması gerekeni biliyor ve tüm süreçleri buna göre değerlendirip uygulamaya geçtiğimiz gerçeğidir. Aksi bir şey düşünülemez çünkü artık yüksek lisans ya da farklı düzeylerdeki akademik çalışmaları hakkıyla yapmazsanız ve çeşitli hileler yaparsanız bu mutlaka ortaya çıkmaktadır.

İyi Bir Tez Nasıl Anlaşılır?

Birçok kişi iyi bir tez nasıl anlaşılır diye merak ediyor. Gerçekten de siz de düşündünüz mü iyi bir tez nasıl anlaşılır? Açıkçası bunun anlaşılması pek olası değildir. Daha doğrusu iyi/kötü diye bir tez yoktur. Odak noktanızın her daim danışman öğretim üyesi olması gerektiğinden ötürü, odaklanmanız gereken husus danışmanın beğenip beğenmemesidir. Hal böyle olunca da mümkün olan her aşamada danışman hocanız ile görüşmeniz ve kendisinden alacağınız bildirimleri eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Kısacası dışarıdan bakıldığında ön görüde bulunmak mümkün olabilir ancak iyidir/kötüdür gibi bir yorum yapmak doğru değildir. Buna ancak ve ancak danışman hocanız karar verebilir.

Kaliteli Tez Yazım Merkezleri

Anlatılanlardan hareketle kaliteli tez yazım merkezleri arasında tercihte bulunmak mühim bir husustur. Kaliteli tez yazım merkezleri hakkında yorumda bulunabilmek için biraz araştırma yapmanız yeterli olabilir. Buna ek olarak ilgili firma ile görüşmek ve vaat edilen işlemleri yazılı olarak istemek bir diğer mühim konudur. Böylelikle görüşme sürecinde üzerinde durulmamış ya da atlanmış konular söz konusu ise bunları görmek mümkün olabilir. Ayrıca sözlü iletişimde olası kayıplar gözden geçirilmiş olacaktır. Her şeyden önemlisi ortada bir anlaşma olacağından dolayı iki taraf için de belirsizlikler minimum seviyede olacaktır. Konuyla alakalı olarak memnuniyetinizi sağlayabilmek adına dönem projesi ya da tez hazırlama aşamalarının tamamında yazılı olarak süreç başlatılmaktadır ve yürütülmektedir. Benzer durum ara kontrol aşamalarında da geçerlidir. Detaylı bilgi almak ya da başvuruda bulunmak için talep ettiğiniz çalışma hakkında detayları bize iletebilirsiniz.

Kayıt olun Hızlı  İletişim kurun.

Üniversite Tezleri, Yeni Konular Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.