Akademik yayın hazırlığı işlemlerine başlamadan önce tez yazım aşamaları hakkında fikir sahibi olmak gerekiyor. Çünkü Tez Yazım Basamakları hususunda yeterli donanıma sahip olursanız, her adımı tek tek yerine getirmeniz mümkün olacağından dolayı zamanı son derece etkin biçimde kullanmanız mümkün olacaktır. Böylelikle işin ilerleyen aşamalarında kötü sürprizler ile karşılaşmanız mümkün olmaz ve başarı ile işlemleri tamamlayabilirsiniz. Genel olarak çeşitli sınıflandırmadan söz etmek mümkün olsa bile burada değişkenlik gösteren durumlar söz konusu olabilir. Bu sebeple de ana çerçeve aynı olmakla birlikte konu, yöntem ve danışman hocaya göre söz konusu süreçler değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca benzer şekilde tezsiz yüksek lisans programlarında eğitim gören kimseler için dönem projesi adı altında yüksek lisans projesi talep edilmektedir. Genel manada tezle aynıdır ancak farklı olan durumlarda siz süreçleri kendi çalışmanıza göre tasarlayınız. Söz gelimi eğer ki literatür taraması biçiminde bir çalıştay hazırlıyorsanız yöntem kısmı hakkında anlatılanları görmezden geliniz. Bize göre aşamalar aşağıdaki biçimde sıralanmaktadır. Bunlar;

 • Konu ve araştırma yöntemi belirleme
 • Varsa ölçek ve/veya mülakat sorularının netleştirilmesi
 • Tez/proje önerisi hazırlama
 • İçindekilerin meydana getirilmesi
 • Okuma ve yazma aşamaları
 • Düzenli olarak (ortalama 2 hafta) ara kontrol süreçleri
 • Araştırma verilerinin toplanması (anket ya da mülakat)
 • Veri analizi yapılması (SPSS ya da farklı programlar ile)
 • Bulguların yorumlanması
 • Özet – sonuç gibi kısımların yazılması
 • Kılavuza göre biçimsel düzenleme işlemleri (formatlama)
 • Teslim

Tr Tez Yazdırma

Ülkemizin tamamındaki yüksek öğretim kurumları hakkında işlem yapıldığından dolayı Tr tez yazdırma konusunda işlerinize talibiz. Tr tez yazdırma incelemesi neticesinde şunu ifade edebiliriz ki herhangi bir okul ya da enstitü ayrımı bizim açımızdan söz konusu değildir. Açıkça ifade etmek gerekirse söz konusu ayrımın tek koşulu bizim için konu hakkında yetkin ekip arkadaşımızın olup olmadığı biçimindedir. Yani böyle bir durumda eğer ki talebinizle ilgili eğitime sahip olan bir arkadaşımız yok ise biz söz konusu konuyla alakalı süreci üstlenemeyiz. Çünkü anlamadığımız bir konuda işlem yapmayı doğru bulmuyoruz. İddia ettiğimiz kaliteyi sağlayabilmenin tek koşulu konuyla alakalı olarak uzmanlığı bulunan arkadaşlarımıza göre işleri üstlenmemizden kaynaklıdır. Farklı bir durum bizim açımızdan düşünülemeyeceği için sadece bildiğimiz konularla alakalı olarak bitirme tezi ya da tezsiz dönem projesi taleplerine olumlu yanıt verilmektedir.

 • Acil – çözümler üretir

 • Kurumsal – danışmanlık

 • Tecrübe – bilgi

 • Birikim – bilgi bankası

 • Ulaşım – hızlı ileişim

Tez Yazma Fiyatları

Günümüz dünyasında her şey çok hızlı ve anlık geliştiğinden dolayı tez yazma fiyatları hakkında da bireyler hemen bilgi almak istiyor. Tez yazma fiyatları hususunda bilgiyi anında almak bazı durumlarda mümkün olmamaktadır. Çünkü böyle bir durumda eğer ki çağrı merkezi ekibimiz konuyla alakalı olarak en basit bir çekince duyarsa bununla ilgili bilgileri uzmanlarımıza sormak durumundadır. Bunun neticesinde ise sizden gelecek bilgileri ilgili arkadaşlarımıza iletiyoruz ve onlar inceleme/araştırma yapmaktadırlar. Bunun sonrasında ise içlerinden en az bir tanesi olumlu bildirimde bulunduğu takdirde bizi sizin ödev, tez ya da makalenize teklif vermekteyiz. Kısacası eğer ki mümkünse anından ücret teklifini paylaşıyoruz. Bu mümkün olmazsa da sizden en çok bir iş günü süre talep ediyoruz ve yapılacak inceleme neticesinde nihai kararımızı size bildiriyoruz.

Tez Yazan Yerler

Bizim de şahit olduğumuzu göre tez yazan yerler sayıca her geçen gün artmaktadır. Tez yazan yerler hususunda görülen bu durum hemen hemen her sektörde benzer seyir izlemektedir. Çünkü insanlar anlayıp anlamadan birçok işe girebiliyor ve bu durumda ise herkes her işi yapmaya kalkışıyor. Elbette gerçek manada yetkinliği bulunan işletmelerin de sektöre giriş yaptığını biliyoruz ancak gerçekte yukarıda anlatılan ifade genel manada doğru gibi görünmektedir. Çünkü geçmiş yıllara oranla bize başvuranlar arasında işlerinin yarım kaldığını söyleyenlerin git gide arttığını rahatlıkla ifade edebiliriz. O halde bir tüketici olarak artık sizin daha titiz ve özenli tercihlerde bulunmanız mühim bir hale gelmiştir. Yalnızca fiyat sorarak bir kıyaslama yapmak sizin için önemli bir hata olacaktır. Bunun dışında karşılıklı güveni inşa etmek adına süreçle ilgili tüm detaylar hakkında yazılı bildirim almaya dikkat ediniz.

Tez Düzenleme Fiyatları

Yukarıda özetlendiği gibi sıkı rekabet koşullarına bağlı olarak yarım kalan işlerde tez düzenleme fiyatları bilgisi talep ediliyor. Tez düzenleme fiyatları hakkında eğer ki bilgi almak istiyorsanız kesinlikle çalışmanın son halini, bizden istediğiniz düzenlemeleri ve teslim almak istediğiniz tarihi iletmeniz gerekiyor. Ayrıca taleplerde somut olarak belirli değil ise yaklaşık bile olsa bizden kaç sayfalık bir düzenleme talep edildiğini de iletmeniz yararlı olacaktır. Ancak bu bilgileri bizlerle paylaşmanız neticesinde size olumlu/olumsuz geri bildirimde bulunmamız mümkün olacaktır. Lütfen bu bilgileri bizimle paylaşınız.

Proje Yazdırma

Yüksek lisans programlarında tezsiz olarak kaydolmuş bireylerin dersler sonrası proje yazdırma işlemini tamamlaması gerekmektedir. Daha doğrusu proje yazdırma değil, dönem projesini kendisinin yerine getirmesi gerekir. Ancak bazı durumlarda çeşitli sebeplerle insanların bu süreci tamamlaması mümkün olmaz ve biz ya da bizim gibi profesyonel işletmelerden destek almaları gerekebilir. Böylelikle süreç bir başkasına delege edilir ve en nihayetinde başarılı olunursa mezuniyet işlemlerine başlamak gerekiyor. Birçok farklı disiplinde başarı odaklı yürüttüğümüz işlerle insanların bu zorlu anlarında yanında olmak en temel hedeflerimiz arasındadır. Kısacası eğer ki sizin de yüksek lisans bitirme projesi hakkında destek talebiniz olursa profesyonel destek olabiliyoruz. Bunun için başta bölüm olmak üzere, konu, teslim tarihi ve istenen sayfa miktarını bize iletmeniz gerekiyor. Eğer ki konu belirli değilse anabilim dalı ya da çalışmak istediğiniz disiplinle alakalı birkaç bilgi paylaşırsanız konu belirleme aşamasından itibaren tüm süreçte yanınızda oluyoruz. Detaylı bilgi almak ya da başvuru için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kayıt olun Hızlı  İletişim kurun.

Üniversite Tezleri, Yeni Konular Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.