Ülkemizin en büyük şehri İstanbul’dur. Tez yazdırma İstanbul hususunda geniş hizmet ağı olması bundandır. Biz de tez yazdırma İstanbul faaliyetlerimizi en üst düzeyde yaygınlaştırmayı amaç edinmiştik. Bahsi geçen amaç etrafında yıllardır faaliyetlerimizi buna odaklıyoruz. En çok özel (vakıf) üniversitesi bu şehrimizdedir. Aynı şekilde en çok kamu (devlet) üniversitesi de yine İstanbul’dadır. Yalnızca sayı manasında değil, öğrenci kapasitesi açısından da benzer durum geçerlidir. Hal böyle olunca da ülkemizdeki yüksek öğrenim talebelerinin ciddi manada bu ilimizde yoğunlaştığı bilinmektedir. Anlatılanların doğal bir sonucu olarak tez/proje gibi akademik çalıştay talepleri de yine buradan gelmektedir. Açıkça ifade etmek gerekirse diğer büyük şehirlerimizin toplamından bile daha yüksek bir kapasiteden söz edilebilir. Hiçbir il bu rakamlara yaklaşamamaktadır. Sonuçta bizim de faaliyetlerimizi buraya odaklamamız son derece olağan görünmektedir. Tez, makale, proje yazdırma ve SPSS veri analizi başvurusu yapmak için sizden istenen bilgileri bize iletmeniz gerekiyor. Sonrasında size e-posta ile geri bildirimde bulunacağız.

Tez Yazan Yerler Hakkında

Talebelerin ilk tercihi her daim akademik çalıştayı kendilerinin hazırlaması olmalı. Eğer bu mümkün olmuyorsa tez yazan yerler hakkında araştırma gerekir. İşlemler neticesinde ise profesyonel manada hizmet alımız söz konusudur. Böylelikle isteyen kimseler süreci biz ya da bizim gibi profesyonellere devredebilir. Sahip olduğumuz insan kaynakları kadrosuna göre şekillenen hizmetlerimiz neticesinde faaliyetlerimizi yönlendirmekteyiz. Farklı disiplinlerde uzmanlığı bulunan ekip üyelerimiz sizden gelen teklifleri inceler. Eğer ki size yararımız dokunacaksa olumlu yanıt veriyoruz. Bu yanıt içerisinde ücret teklifimiz de bulunur. Ancak konuyla alakalı uzmanlığımız yoksa söz konusu başvuruya olumsuz yanıt veriyoruz. Veyahut iletilen bilgilerle ilgili bir tereddüt söz konusu ise yine işi almak istemeyiz. Size yarar sağlamak birincil önceliğimizdir.

İstanbul Tez Yazdırma Merkezleri

Süreci bir başkasına delege etmeye karar verdik. Geri kalan nedir? Açıkçası bundan sonra tez yazdırma merkezleri arasında bir araştırma gerekir. Çünkü doğru bir kuruma ulaşmak son derece mühimdir. Eğer ki bu aşamada bir hata yaparsanız telafi imkânsız olabilir. Telafi imkânı olsa bile bu çok zor ya da zahmetli olacaktır. Hal böyle olduğundan dolayı hata yapmamanız mühimdir. Birçok durumda görüyoruz ki insanlar fiyat odaklı araştırma yapıyor. Bu demek değildir ki fiyat mühim değildir. Aksine hepimiz için maddiyat mühimdir. Ancak anlatılmak istenen sadece ücret odaklı olmamak gerektiğidir. Çünkü konuşacak birçok konu vardır. Bazı kimseler onların bir tanesinden bile söz etmez. Açıkça ifade etmek gerekirse bizim odak kitlemiz bunlar değildir. Hiçbir işlem hakkında fikri olmayan bir öğrenciye biz pek katkı sunamayız. Katkı sunsak bile talebe ne yapacağını bilmediğinden dolayı ileride sorun yaşama ihtimali çok daha yüksektir. Anlatılanlar nedeniyle fiyat önemlidir ancak tek başına bir mana ifade etmez. Tüm kıstasları birlikte değerlendirmeniz elzemdir. Peki hangi kriterlere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız ne yapacaksınız? Yanıt basit: Size ileteceğimiz dokümanı inceleyebilirsiniz. Eğer bu dosyalar da yetmezse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tez Yazdırma Sürecinde Bunlara Dikkat

Eğer ki üst başlıklarda anlatılanlara dikkat ederseniz tez yazdırma İstanbul hususunda önemli bir adım atmış olursunuz. Tez yazdırma sürecinde bunlara dikkat etmek çok mühimdir. Sonrasında ise intihal konusunda ne gibi önlemler alınıyor bunu sorabilirsiniz. Bunun yanında kullanılan kaynaklar sizinle paylaşılacak mı? Yüzde kaç oranında birebir alıntı yapılmaktadır? Bu ve benzeri kıstaslar emin olunuz ücretten daha önemlidir. Ayrıca eğer ki nasıl alıntı yapılacağını bilmiyorsanız, gönderilen kaynaklar bir anlam ifade etmeyecektir. Durumu şöyle bir örnekle açıklayalım. Bize iş başvurusunda bulunan insanların %99’u ile çalışmadığımızı biliyor muydunuz? Çok ilginç bir rakam değil mi? Yıllardır birçok tecrübeleri olduğunu iddia ederek bize başvuran kimselerin yalnızca %1’i ile birlikte çalışıyoruz. Hatta bu oran yüzde birden bile az olabilir. Yapılan deneme çalışmasında (pilot çalıma) iş başvurusunda bulunan bireylerin tamamına yakını yetersiz bir iş meydana getirmektedir. Sadece bu örnek bile ne demek istediğimizi anlatıyordur diye düşünüyoruz. Sonuçta bunların hepsi bugüne dek bir yerlerde çalışmış ve akademik çalıştaylar hususunda birilerini hizmet vermiştir. Durum düşündüğünüzden daha da vahim gibi görünüyor. Bizden söylemesi!

İstanbul’da Kaliteli Tez Yazan Firmalar

En nihayetinde İstanbul’da kaliteli tez yazan firmalar hangisi herkes bunu merak ediyor. Konuyla alakalı olarak yukarıdaki bölümlerde anlatılanları dikkate almanız olmazsa olmaz bir noktadır. Bunlara ek olarak sizin de kendinize ait kıstaslarınız olmalıdır. Ek olarak bizim konuyla alakalı meydana getirdiğimiz dokümanlar mevcuttur. Burada süreç ne şekilde yürütülmelidir gibi bilgiler de yer alıyor. Tüm bunları bir araya getirirseniz ciddi manada konuya hakimiyet sağlarsınız. Eğer ki bunlar da bana yetmez derseniz yakın zamanda tezini/projesini tamamlamış bir arkadaşınız ile görüşmeniz de önemli katkı sunar. Son olarak ek bilgi için telefon aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Hafta içi her gün (resmî tatiller hariç) bize ulaşmanız durumunda ekip arkadaşlarımız merak ettikleriniz hakkında size bilgi verebilirler. Mesai saatlerimiz 09.30 ile 18.30 saatleri arasındadır. Kısacası bizden hizmet almayacak olsanız bile işlemlerin nasıl yürütülmesi gerektiğini bilmeniz olmazsa olmaz bir noktadır. Aksi takdirde sürecin olumsuz biçimde sonuçlanması kuvvetle muhtemeldir.