Tez Düzeltme Hizmeti Verilir

Birçok kez gözlemlendiği üzere tez düzeltme en sık gelen talepler arasındadır. Tez düzeltme işlemini temel manada iki ayrı kategoriye ayırabiliriz. Birincisi içerik manasında düzenlemedir. Bu direkt olarak ilgili konuyla alakalı olarak teknik bilgi içermektedir. Çünkü konuyla ilgili bilgisi ya da donanımı olmayan bir kimse bu tür talepleri yerine getiremez. Hal böyle olunca da görece daha fazla teknik gerektiren bir işlemdir. İkinci kategori ise biçimsel düzenlemedir. Bu işlem tez/proje yazım kılavuzuna göre düzenleme işlemleridir. Diğer kategoriye göre teknik bilgi yine gerektirir. Ancak her bir konuyla ilgili bu durum farklılık göstermez. İyi bir Office Word kullanıcısı tüm bölümlerle alakalı biçimsel düzenlemeler yapabilir. Uzman ekip üyelerimiz konuyla ilgili size sorunsuz şekilde teslimat yapmaktadır.

 

1. Tez Düzeltme Nedir?

Yukarıda genel manada bahsedildiği üzere tez düzeltme nedir? Sorusuna yanıt vermiş olduk. Tez düzeltme nedir sorusuna tekrar yanıt verecek olursak içerik ya da kılavuza göre talep edilen revize işlemleridir. Tamamen proje bazlı çalıştığımız için belirleyici olan sizin ne istediğinizdir. Yani isteklerinizi bize iletirseniz ona göre değerlendirme yapabiliriz. Elbette teslim tarihi gibi detayları da paylaşmanız elzemdir.

 

2. Tez Düzeltme Nasıl Yapılır?

İlk öncelikle tez düzeltme nasıl yapılır? Sorusuna yanıt vermek gerekiyor. Tez düzeltme şöyle ki ilk olarak içerik veya biçimsel düzenlemedir. Söz konusu işle alakalı olarak size yanıt verebilmemiz için bize mevzubahis işle alakalı olarak bizden ne istediğinizi iletmeniz gerekiyor. Her şekilde dosyanın kendisi ve ne istediğinizi bize iletmeniz şarttır. Eğer ki kılavuza göre düzenleme istiyorsanız enstitü bilgilerini ya da yazım kılavuzunu bize iletmeniz gerekiyor. Sonrasında bunları inceleyip size geri bildirimde bulunacağız. Dosyayı görmeden görüş bildirmemiz doğru olmayacaktır.

 

3. Biçimsel Tez Düzeltme

Değerlendirme içerisinde en sık talep biçimsel tez düzeltme hususunda gelmektedir. Çünkü kendisi yazma işlemlerini yapan insanlar biçimsel tez düzeltme talebinde bulunmaktadır. Böylelikle içeriği onaylanmış işlerde teslim öncesi son süreç tamamlanmış olacaktır. Günümüzde enstitülerde ayrı birimler olduğu için uygun şekilde düzenleme yapılmazsa baskı için onay verilmeyecektir.

 

4. İçerik Tez Düzeltme

İlk kategori olarak isimlendirdiğimiz içerik tez düzeltme işlemleridir. Burada öncelikle talep ettiğiniz alanla alakalı olarak uzman ekip arkadaşımızın olması gerekiyor. Aksi durumda hiçbir şekilde yardımcı olmamız mümkün olmaz. Buna ek olarak çalışmanızın son halini ve danışman öğretim üyesinin taleplerini bize iletmeniz gerekiyor. İnceleme neticesinde size olumlu- olumsuz geri bildirimde bulunacağız.

 

5. En İyi Tez Düzeltme Ofisi

Anlatılanların sonucunda en iyi tez düzeltme ofisi arayışınız söz konusu olduğunda sizin için kusursuz işler meydana getirmeye gayret ediyoruz. En iyi tez düzeltme ofisi arasında yer alan bir kurum olarak öncelikle hangi konuda düzenleme istediğinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Özellikle bu tip işlerde dosyaları görmek en önemli detaydır. Çünkü ön inceleme yapmadan kesin geri bildirimde bulunmamız olası değildir. Gerekli incelemeleri yapmak suretiyle size yardımcı olacak mıyız? Yoksa olamayacak mıyız? Buna yanıt verebilmemiz mühimdir. Bazı kimseler dosyasını paylaşmak istemiyor olabilir. Buna saygı duymakla birlikte konu hakkında yapabileceğimiz bir şey yoktur. Süreç hakkında bize hak vereceğinizi umuyoruz. Sonuçta ne ile karşılaşacağımızı bilmemiz gerekiyor. Unutmayınız ki bazı durumlarda olumsuz yanıt verdiğimiz işler bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak ve/veya başvuru için bizimle irtibat kurunuz.