Tez Danışmanlık Şirketleri

Tez, proje, ödev ve makale gibi akademik içerikli yayınlar hakkında hizmet veren tez danışmanlık şirketleri bulunmaktadır. Tez danışmanlık şirketleri olarak kısaca isimlendirilen bu kurumlar bahsi geçen işlemleri profesyonel olarak yerine getirmektedir. Yani bir nevi meslek olarak düzenli olarak akademik yayınlar üretilmektedir. Hal böyle olunca da çeşitli sebeplerle kendi çalışmalarını hazırlamaları mümkün olmayan kişiler için birçok kolaylıklar söz konusu olmaktadır. Bu noktada faaliyetlerine devam eden işletmemiz, yükseköğretim öğrencilerine yönelik olarak birçok disiplinde akademik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu yayın ile konu hakkında bildiklerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Yayını incelemeye devam edebilir veyahut hizmet talebinde bulunmak için web sayfamızdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Tez Danışmanlık Ne Demek

Başlangıçla birlikte tez danışmanlık ne demek bunu açıklamak gerekiyor. Tez danışmanlık ne demek diye sorulduğunda, üniversite öğrencilerinin yerine getirmesi gereken tezin/projenin ilgili birey tarafından değil de, bizim gibi işletmelerden destek almak suretiyle hazırlanması işlemleridir biçiminde tanımlanabilir. Kısacası dışarıdan destek almak suretiyle sürecin bir başkasına delege edilmesidir diye tanımlayabiliriz. Burada tez danışmanlık şirketleri işlemleri yürütürken, öğrenci yalnızca danışman ile görüşmeleri gerçekleştirmek durumundadır.

Kaç Tane Tez Danışmanlık Şirketleri Var?

Peki, süreçle ilgili hizmet alacağım ancak kaç tane tez danışmanlık şirketleri var bunun yanıtını merak ediyorum diyenler olabilir. Açıkçası biz bile kaç tane tez danışmanlık şirketleri var bunun kesin yanıtını bilmiyoruz. Çünkü genellikle internet üzerinden faaliyet gösterildiğinden dolayı birçok web sayfası görülmektedir. Bunlardan hangisi kime ait olduğu bilinmemektedir ya da arama motorlarında bulunamayan kurumlar da olabilir ve bunların sayısını kestirmek mümkün görünmemektedir. Ancak çokça alternatif olsa bile, önemli olan sizin doğru bir kuruma ulaşmanız gerektiği gerçeğidir. Dolayısıyla ister bir tane olsun ister onlarca mühim olan size maksimum yarar sağlayacak kuruma ulaşmanız olarak görünmektedir.

  • Acil – çözümler üretir

  • Kurumsal – danışmanlık

  • Tecrübe – bilgi

  • Birikim – bilgi bankası

  • Ulaşım – hızlı ileişim

Tez Danışmanlık Başvurusu

Tez danışmanlık şirketleri araştırması yaparken tez danışmanlık başvurusu nasıl yapılır diye çeşitli sorular yöneltilmektedir. Tez danışmanlık başvurusu yapmak için biz kendi sistemimizi anlatalım. İlk önce genelde birçok kişinin telefonda bilgi almak istediğini gözlemliyoruz. Bu durum pratik gibi görünse bile her daim mümkün olmamaktadır. Çünkü görüşme yaptığınız yer çağrı merkezidir ve çalışmanızı üstlenecek kişiler bu görüşmenin yapıldığı arkadaşlarımız değillerdir. Dolayısıyla ancak sınırlı bir konu hakkında evet yapabiliriz veyahut hayır yapamayız şeklinde görüş bildirilebilir. Genel manada işleyiş şu şekilde olmalıdır; sizden çeşitli bilgiler istenecektir. İstenen bu bilgileri bize başvuru formu aracılığı ile iletmeniz gerekiyor (web sayfamızda sağ üst köşede yer alır). Bunları bize iletmeniz akabinde biz gerekli ön araştırma vs. yapıyoruz ve en çok bir iş günü sonrasında size geri dönüş yapıyoruz. Eğer olumlu yanıt verilir ise ücret ve diğer detaylar sizinle paylaşılıyor. Olumsuz yanıt verilir ise iki taraf için de süreç sona ermektedir. Eğer olumlu yanıt verilirse ve siz de uygun bulursanız telefon/e-mail ile irtibat haline geçip birlikte bir takvim belirleme aşamasına geçiyoruz.

En İyi Tez Danışmanlık Şirketleri

Sonuç olarak öğrencilerin ulaşmak istediği en iyi tez danışmanlık şirketleri hangisidir? En iyi tez danışmanlık şirketleri kavramı aslında göreceli bir kavramdır. Şöyle ki burada ‘’en iyi biziz’’ şeklinde bir beyanda bulunmayı doğru bulmuyoruz. Çünkü bu durum tüketiciden tüketiciye göre değişkenlik gösterebilir. Kimisi için en ucuz olan kaliteli iken kimisine göre bu durum değişebilir. Ayrıca bir başkası ise iletişime çok büyük önem verebilir. Burada bizim çalışma sistemimizi şeffaf bir şekilde size açıklıyoruz ve tüm aşamaları bu anlatılan çalışma prensiplerine göre yönlendireceğimizi beyan ediyoruz. Kısacası ortaya konan kurallara göre hareket edeceğimizi garanti ediyoruz. Ayrıca intihal, doğrulanabilir kaynak kullanılması gibi tartışmaya açık olmayan hususlara da dikkat etmekteyiz. Ancak bu şekilde sonuca gidilebileceğini bildiğimizden dolayı bahsi geçen kıstaslar yalnızca bizim için değil; konuyla ilgili hizmet veren tüm işletmeler için geçerli olmak durumundadır. Danışmanlık talebinde bulunmak için internet sayfamızdaki başvuru formunu doldurup bize iletmenizi bekliyor olacağız. Dilerseniz hafta içi her gün 09.30 ile 18.30 saatleri arasında bizimle telefonla da iletişim kurabilirsiniz.

Kayıt olun Hızlı  İletişim kurun.

Üniversite Tezleri, Yeni Konular Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.