Profesyonel Tez Danışmanlığı

Birçok kişinin merak ettiği profesyonel tez danışmanlığı konusu bu yayının inceleme konusu olacaktır. Profesyonel tez danışmanlığı başlığı altında, konuyla ilgili tanımlar, bu işlemlerin ne şekilde yapıldığı, danışmanı seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve firma ile mi yoksa bireysel iş yapanlar ile mi çalışmanın faydalı olacağı gibi konulara değinilecektir. Son aşamada ise en iyi profesyonel tez danışmanlığı firması konusunda birkaç cümle ortaya konulacak ve yayınımız tamamlanacaktır. Umarız sizin için yararlı bir doküman olacaktır. Hizmet koşulları, başvuruda bulunmak veya kapsamlı bilgi için çalışma saatlerimiz olan hafta içi her gün 09.30- 18.30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Tez Danışmanlığı Nedir?

Sık sorulan sorulardan birisi de profesyonel tez danışmanlığı nedir? şeklindedir. Kısaca, sizin yerinize tez/proje yazım işlemlerinin yerine getirilmesine profesyonel tez danışmanlığı denilmektedir. Belirli bir ücret karşılığında anlaştığınız tez yazan yerler size bu konuda hizmet vermekte ve iş yükü bakımından en zor olan kısımlardan kaynak tarama, okuma, yazma ve en nihayetinde tez haline getirme gibi işlemleri yerine getirmektedir. Böylelikle siz de bu zorlu işlemleri yerine getirmek için ciddi manada zaman harcamaktan kurtulmuş olacaksınız.

Tez Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

Her kişinin/firmanın farklı bir iş akış şeması ve sistemi olabilir. Bu sebeple tez danışmanlığı nasıl yapılır sorusuna tek bir yanıt verilmesi mantıklı olmayacaktır. Çünkü birden çok doğru olduğunu ifade etmek mümkündür. O halde sizin yapmanız gereken şudur ki, daha önce başarılı olmuş bir sistem üzerinden ilerlemek. Eğer bu konuda yeterli bilgi alamıyorsanız ikinci olarak danışmandan işleyişle alakalı kabaca bilgi alırsınız ve sonrasında danışmanın beklentileriyle birlikte bunları not edersiniz. Tüm bu bilgileri bir araya getirdiğinizde ortaya çıkan bilgileri akademik danışmanlık hizmeti satın almak istediğiniz firmaya iletirsiniz ve buna uygun biçimde profesyonel tez danışmanlığı hizmetinin mümkün olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayan yerler arasında bir tercihte bulunmanız mantıklı bir yaklaşım olacaktır.

  • Acil – çözümler üretir

  • Kurumsal – danışmanlık

  • Tecrübe – bilgi

  • Birikim – bilgi bankası

  • Ulaşım – hızlı ileişim

Tez Danışmanı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle tez danışmanı seçerken dikkat edilmesi gerekenler hususunda karmaşayı ortadan kaldırmak gerekmektedir. Burada ifade edilen üniversitede süreci birlikte yürütmek durumunda olduğunuz danışman öğretim üyesi değildir. İfade edilmeye çalışılan tez danışmanı, süreci başkasına delege etmek istediğiniz kişidir. Yani profesyonel tez danışmanlığı satın alma neticesinde sizin yerinize işlemleri yerine getiren kişiyi kast ediyoruz. Genellikle sizin tercihiniz olmadığından ilgili firmanın uygun gördüğü kişiye yönlendirme durumu söz konusu olmaktadır. Gizlilik gereği bilgiler de paylaşılmadığından dolayı başlangıçta tercihte bulunmanız pek olası olmasa bile, süreç içerisinde yapmanız gereken istenenlerin tam manası ile yerine getirecek bir tez danışmanı ile çalışmanız olacaktır. Zaman içerisinde ilerlemeler neticesinde bu durumu rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Eğer bir rahatsızlığınız olur ise lütfen bize bu durumu iletiniz.

Tez Danışmanı Firmaya Bağlı Olmalı mı?

Kesinlikle firmaya bağlı olarak çalışmanız önerilmektedir. Eğer ki bir yakın bir dostunuz değil ise bireysel olarak çalışma yönlendirmenizi önermiyoruz. Çünkü akademik danışmanlık işlemleri zaman zaman uzun sürmekte ve meşakkatli olabilmektedir. Tek kişi ile çalışmak hastalık, beklenmeyen durumlar ve hatta ölüm gibi durumlar karşısında sizin elinizi-kolunuzu bağlar durumda bırakacaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için firma ile çalışırsanız beklenmeyen durumlarda işiniz yarım kalmaz ve başka bir diğer kişi işinize devam edebilir. Olaya bu açıdan yaklaşmakta yarar bulunmaktadır. Emin olunuz profesyonel tez danışmanlığı sürecinde bu olaylar sıklıkla başımıza gelmiştir ancak diğer ekip arkadaşlarımız bir şekilde çözüm üretmişlerdir.

En İyi Profesyonel Tez Danışmanlığı Firması

Sonuçta tüm bu anlatılanlar neticesinde en iyi profesyonel tez danışmanlığı firması hususuna da değinmek gerekiyor. Hemen hemen tüm yayınlarımızda vurguladığımız üzere, ‘’en iyi’’ ifadesini genel manada çok iddialı bulmaktayız. Bu sebeple de daha mütevazi bir yaklaşımı tercih ettiğimizi ifade etmek isteriz. En iyi olup olmadığımızı müşterilerimize bırakmakla birlikte, sizin için en yüksek kalitede işlemleri yerine getirmeyi hedeflediğimizi ifade etmek isteriz. Bunun için tüm işlemlerin yazılı beyana dayalı yapılması, ara kontrol süreçleri, tüm işlemlerin sizin ve dolayısıyla da danışman taleplerine göre yönlendirilmesi olası problemleri minimize etmek adına önemlidir. Son olarak faturalı satış yapıldığından dolayı kendi adınıza en önemli bir konuyu garantiyi aldığınızı düşünmekteyiz.

Kayıt olun Hızlı  İletişim kurun.

Üniversite Tezleri, Yeni Konular Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.