Çok fazla alternatif olması yüksek lisans tezi yazanlar hakkında tüketiciyi kazanmış gibi gösteriyor. Oysa bu işi yapan bir kurum olarak ifade edebiliriz ki çoğu işletme konudan bihaberdir. Daha doğrusu bir sistemleri yoktur. Yani ilgili kişi işinizi iyi yaparsa sorun yok. Ancak her zaman böyle olmaz. Bazen kötü olabilir. Bu durumda işi şansa mı bırakacaksınız? Yoksa tersi yönde sağlam adımlar mı atacaksınız? Önce bunun kararını vermelisiniz.

a. Dönem Projesi Yazım

Birçok kişi için dönem projesi yazım zorlu bir işlemler bütünüdür. Oysa dönem projesi yazım noktasında işlemlere erken başlasanız kolayca bitirebilirsiniz. Tabii ki burada yoğun bir emek olduğunu unutmamalısınız. Emek vermeden bu iş olmaz. Diğer taraftan yapılacaklarla ilgili sürecin bilincinde olmanız mühimdir. Bunlar için bizden hizmet almak zorunda değilsiniz. Talep eden herkese işlemlerin nasıl yapılacağını anlatan doküman iletebiliriz. Bu nedenle kendiniz hazırlayabilirsiniz.

b. SPSS Veri Analizi

Anket olan işlerde SPSS veri analizi yapılması mecburdur. Çünkü bu tür sayısal verileri ancak SPSS veri analizi ile sistemli bulgular haline getirebilirsiniz. Gerek hazırladığımız tezlerde, gerekse de yalnızca veri analizi noktasında çalışma yapıyoruz. Bu nedenle ihtiyaç duyarsanız bizimle irtibat kurunuz. Bulguları tablolar halinde size iletiyoruz. Tabii ki bunları yorumlama işlemini de yerine getiriyoruz.

c. İstatistik Veri Analizi

Özellikle sosyal bilimler disiplinlerinde istatistik veri analizi isteniyor. Çünkü anket ya da sayısal veriler olduğunda bunlar arasındaki ilişki istatistik veri analizi ile yapılabilir. Elbette alternatif programlar vardır. Ancak SPSS en yaygın kullanılan türüdür. Bazen alternatif programların da kullanılması gerekebilir. Destek almak için bizimle irtibat kurunuz.

ÜCRETLİ Tez Yazdırmak İstiyorum

d. Tez Yazdırma

İstatistik veri analizi yanında tez yazdırma hakkında da çalışmalarımız vardır. Eğer ki tez yazdırma aşamasıyla ilgili genel bilgi almak isterseniz çalışmanızla ilgili temel bilgileri bize iletmeniz gerekiyor. Bunları yazılı iletmeniz daha yararlı olur. Telefonda da yanıt verebiliyoruz. Ancak telefonda sınırlı konularla ilgili çözüm üretebiliriz. Çünkü çağrı merkezi ekibimiz her konuda yetkin olmadığı için emin olmazsa bunları yazılı olarak sizden ister. En geç bir gün sonra da kesin yanıtı almış olursunuz.

e. Lisans Tezi Yazım

Nadir olsa bile lisans tezi yazım hususunda bize talep geliyor. Çünkü lisans tezi yazım işlemi isteyen kimselerin çok zamanı vardır. Bunun yanında çoğunlukla ekonomik özgürlük yoktur. Hal böyle olunca da birçoğu işlemleri kendisi yapmak ister.

Tez Hazırlama

Yaklaşık dokuz yıldır tez hazırlama konusunda adres değişmedi. Çünkü tez hazırlama temelinde planladığımız hizmetler yıllardır devam ediyor. Süreç içinde merak eden kimseler için gerek parça parça gerekse de genel işlemler yapılıyor. Ancak bu demek değildir ki tezin tamamını yapmıyoruz. Aksine bunu da yapıyoruz. Anlatılmak istenen sizden gelecek bilgilere göre hareket edilmesi sebebiyle ne istiyorsanız ona göre hareket ediyoruz.

Tez Merkezi

Talebeler için tez merkezi sayısı çok fazladır. Birçok tez merkezi olması rekabet için iyidir. Ancak bilgi kirliliği olduğu da gerçektir. Doğal olarak tüketicinin kafası karışır. Bu kadar farklı firma var. Onca farklı fiyat var. İyi ama hangisi? Açıkçası bu durum çok can sıkıcı olabilir. Çünkü insanlar ne yapacağını bilemez. Bunun için bizden hizmet almasanız bile birçok bilgi yayını yapıyoruz. Bunları incelerseniz aklınızda bir şeyler oluşur.

İstanbul Tez Hazırlama

Ülkemizin en büyük şehri olan metropolde, İstanbul tez hazırlama çalışmalarının da merkezidir. Çünkü birçok kişi bilir ki İstanbul tez hazırlama hakkında işini iyi yapanlar ülkenin tamamına da hizmet verir. Bu olağan bir durumdur. Birçok üniversitenin yer aldığı şehrimizde inanılmaz bir potansiyel vardır. Hal böyle olunca da burayla ilgili nitelikli hizmet veren kurum, tüm Türkiye’ye rahatlıkla yetişebilir.

a. Tez Fiyatları

Anlatılanların etrafında tez fiyatları konusu da çok karmaşıktır. Biz de rakiplerimizden ücret alıyoruz. Oysa aldığımız tez fiyatları gerçekten çok karmaşıktır. Biz bile bunları yaşıyorken, diğer bireyler neler düşünmez. Bunu önlemek için öncelikle biraz araştırma yeterli olacaktır. Bu araştırma neticesinde ne yapacağınıza karar vermelisiniz. Karşı taraftan beklentilerinizi talep ediniz. Aksi durumda ilgili kurum ile çalışmayınız. Bu biz olsak bile.

b. Bitirme Tezi Ücretleri

Sonuçta bitirme tezi ücretleri hakkında bir karmaşa olduğunu kabul etmek gerekiyor. İyi ama bitirme tezi ücretleri hususunda son derece farklı veriler mevcut diyebilirsiniz. Bunu netleştirmek adına ortalama bir ücret kıyaslaması sizi doğru yola götürür. Ancak tek başına fiyat sizi yanıltabilir. Öncelikle yukarıda anlatılanları dikkate almanız ve onun neticesinde ücret noktasına ilerlemeniz gerekiyor. Aksi takdirde en ucuz yeri seçmek ciddi bir yanılgı olacaktır. Detaylı bilgi almak ya da başvuru için bize ulaşınız. Elimizden geldiğince size yardımcı olacağız.