Özel üniversite tez danışmanlığı.

Bugün özel üniversite tez danışmanlığı konusuna değineceğiz. Bilindiği üzere artık vakıf üniversite sayısı ciddi manada artmıştır. Bu durumda özel üniversite tez danışmanlığı taleplerinin de yükseldiği tespitinde bulunulabilir. Hal böyle olunca da birçok kişi bu hususta ayrıca danışmanlık talep etmektedir. Çünkü özellikle İstanbul merkezli olmak üzere ciddi manada vakıf okulu göze çarpmaktadır. Rakamlarla ortaya konulduğunda da görüleceği üzere İstanbul, diğer illerimizdeki toplam özel üniversitelerin sayısının toplamından fazla vakıf okuluna ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple konu hakkında açık ara İstanbul baskınlığından söz etmek mümkündür.

Neden özel üniversiteye farklı danışmanlık?

Hemen hemen her yayınımızda vurgulandığı üzere, akademik danışmanlık ve tez hazırlama süreçlerinde en büyük problem standardizasyon sağlanamamasıdır. Bu sebeple de en basit örnekle danışmanlar kılavuzla alakası olmayan düzenlemeler isteyebilmektedir. Bu durumda ise ne yapılacağı hususu belirsiz olacaktır. Çünkü içerik hariç diğer düzenlemeler danışmana göre değil, ilgili okulun yazım kılavuzuna göre olmaktadır. Eğer ki böyle bir durum yaşanır ise mevzubahis okula düzenli olarak iş yapan birisi duruma hâkim olacağından dolayı direkt olarak hızlı bir çözüm üretecektir. En önemli avantaj burada ortaya çıkacaktır. Elbette içerik noktasında hakimiyet ise bu husustan çok daha önemlidir ve önemli yarar sağlayacaktır.

  • Hızlı – güvenilir danışman

  • Süreklilik – hizmet devamlılığı

  • Tecrübe – deneyimli ekip

  • Tez – güvencesi

  • Bilgi – geniş bilgi deneyim

İstanbul özel üniversiteleri danışma merkezi.

En çok vakıf okulunun burada olması sebebiyle şehre odaklı faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Çünkü İstanbul özel üniversite tez danışmanlığı merkezi ayrı bir birim olarak bu kapasiteyi ancak karşılamaktadır. En basit ifade ile arz-talep dengesi bu sonucu açıklar niteliktedir. Be sebepledir ki söz konusu okulun yazılı olmayan kurallarına hâkim, süreçlerle ilgili kabaca bilgi sahibi olan tez merkezi işe çalışmak size ciddi manada zaman kazandıracaktır.

Başka yerler ile çalışmama başarısız olacağım anlamına mı gelir?

Kesinlikle hayır. Diğerleri kötü, sadece biz iyiyiz gibi bir yaklaşımı doğru bulmuyoruz. Birlikte iş yaptığımız sektördeki rakiplerimizi kötülemek doğru olmayacaktır. Ancak her rakibimizin de işini iyi bildiğini ifade etmek mümkün değildir. Dahası her sektörde olduğu gibi bizim hizmet verdiğimiz SPSS veri analizi ya da tez yazma hizmetleri konusunda son derece sınırlı bilgisi olan kişilerde bulunmaktadır. Bunu ayıklamak çalışma sahibi olarak sizlere düşmektedir. Bizim burada odaklandığımız nokta Şehr-i İstanbul odaklı özel üniversitelere dair hizmetlerimizi genişletmektir. Bunun yanında da bu okulların prosedür ve süreçlerine daha yüksek düzeyde hakim olmak suretiyle kaliteyi daha yükseklere taşımaktır.

En iyi özel üniversite tez danışmanlığı firması

Yukarıda da ifade edildiği gibi kendimiz için en iyi yaklaşımını doğru bulmuyoruz. Bize sorarsanız en iyinin kim olduğuna her daim müşteri karar vermelidir. Burada bizim yapmaya çalıştığımız tez hazırlama ve proje danışmanlık gibi konularda kendi artılarımızı ön plana çıkarmaktır. Buna ek olarak … kötü, biz iyiyiz dememiz hiç doğru olmayacaktır. Biz gerçekleştirilen faaliyetler ve özel hizmetlerden bahsederiz ve bundan sonrasında geriye kalan potansiyel müşterilerimizin bileceği bir husustur. Biz sizler için en doğru özel üniversite tez danışmanlığı firması olma yolunda elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için dün olduğu gibi bugün de gayret göstermeye devam etmekteyiz. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Kayıt olun Hızlı  İletişim kurun.

Üniversite Tezleri, Yeni Konular Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.