En çok merak edilen konu tezin ne kadar sürede hazırlanacağıdır. Bu noktada hızlı tez yazdırma sıkça talep edilir. Açıkçası hızlı tez yazdırma hakkında süreçlerde yardımcı oluyoruz. Ancak buna rağmen bizim önerimiz belirli bir sürede bu işlemlerin tamamlanmasıdır. Çünkü çokça vurguladığımız üzere akademik çalışmaların bir standardı yoktur. Bazı asgari talepler vardır. Ki bunlar tartışmaya açık değildir. Örnek vermek gerekirse intihal yapmamak ya da kaynak göstermek gibi. Bunların dışında kalanlar ise tamamen danışman öğretim üyesinin istek ve beklentilerine kalmıştır. Kısacası çok kısa sürede işi bitirmenizi önermiyoruz. Bir tez için 5-6 kez danışman ile görüşmeniz önerilir. Yüksek lisans dönem projesi için ise 3-4 kez. Elbette bunlar asgari sayılardır. Ne kadar çok görüşme sağlarsanız başarıya o kadar yaklaşmış olursunuz. Peki anlatılanlardan hareketle kısa sürede bu işlemler tamamlanamaz mı? Cevap basit, tamamlanabilir. Çok kez bunu yaptık. Yine de burada riski göze alıp almamak mühimdir. Yani süre kısalırsa sorun çıkma ihtimali artar. Biz profesyonel bir kurum olarak, olası taleplere karşı çalışmanın sahibini bilgilendiririz. Riskleri anlatırız. Sonuçta siz ne isterseniz o alternatif üzerinden ilerleriz. Her durumda süreçle ilgili bize bilgi verirseniz ona göre size görüşümüzü bildirebiliriz.

tez düzenleme

Acil Bitirme Tezi Hazırlama

Öncelikli olarak bitirme tezi hazırlama(Bitirme Projesi Yaptırma) konusunda en çok başvurunun geldiği alan olduğu bilgisini geçebiliriz. Gerek lisans gerekse de yüksek lisans öğrencileri konu hakkında başvuru yapmaktadırlar. Bizim istediğimiz bilgileri iletmeniz neticesinde sizden en çok bir iş günü süre rica ediyoruz. Bunun sonrasında ise gelen bilgilere göre araştırma yapılır. Sonunda ise size geri bildirimde bulunmamız mümkün olur. Eğer olumlu yanıt veriyorsak ücret ve detaylar size iletilir. Olumsuz yanıt veriyorsak konuşacak bir şey kalmamış demektir.

Dönem Projesi Yapan Yerler

Tezlerden sonra en çok dönem projesi yapan yerler bulmak icap eder. Çünkü özellikle tezsiz yüksek lisans öğrencileri için dönem projesi yapan yerler arasında alternatiflere yönelmek elzemdir. Bu noktada birçok farklı disiplinde hizmetimiz vardır. Yine de her konuda işlemleri yaparız demek iddialı olur. Kısacası siz projenizle alakalı detayları bize iletirseniz gerekli ön araştırma tarafımızdan yapılacaktır. Nihai yanıtımızı hızlı biçimde sizinle paylaşacağız.

Ön Lisans Yönlendirilmiş Çalışma

İki yıllık programlarda proje benzeri akademik çalışma istenir. Ön lisans yönlendirilmiş çalışma olarak isimlendirilen bu çalıştay aslında diğer akademik içerikli olanlardan farklı değildir. Çünkü temel mantık hep aynı işler. Özgün olmak durumundadır. Alıntı ya da esinlenme varsa atıf yapmak zaruridir. Bunun gibi kıstaslar ödev için bile geçerlidir. Birçok farklı disiplinde ön lisans çalışması istiyorsanız bizle irtibat kurunuz.

Tez Hazırlama Merkezi

Hemen Yüksek Lisans Tezi Yazdırma

Lisansüstü eğitimde insanlar yoğun iş hayatına atılmış durumdadır. Bu sebeple yüksek lisans tezi yazdırma hakkında süreci delege etmek icap eder. Ek olarak evlilik vs. gibi durumlar da eklenince insanların eğitime harcayabilecekleri zaman son derece sınırlı hale gelmektedir. Dersleri zar zor tamamlamış olan kimseler konu akademik çalıştaya gelince tıkanıp kalmaktadırlar. Bu dersler kadar kolay olmaz. Birçok insan hayatında bir ya da birkaç kez bu tür bir işlemle karşı karşıya kaldığından harcanan emekle kazanç zıt manada uç noktalarda olabilir. Bunun bilincinde olan kimseler ise süreci başkasından profesyonel olarak hizmet satın almak suretiyle tamamlamak isterler.

En Hızlı Tez Yazdırma

Ana inceleme konusu itibariyle en hızlı tez yazdırma talep edilebilir. Birçok kimse işleri son dakikaya bırakır. En hızlı tez yazdırma bu aşamadan itibaren nihai kurtarıcı olarak görülür. Çünkü artık sınırlı vakit vardır. Henüz pek bir şey yoktur ortada. Hal böyle olunca da okuldan atılma gibi durumlar can sıkıcı olur. İnsanlar bir şekilde buraya geldik şu işlemi tamamlayalım ister. Ki son derece haklılar. Genel manada bunu önermiyor olsak bile, eğer ki artık son anlar geldi ise yapabilecek alternatif bir şey yoktur. Biz de muhtemel riskleri anlatıp, kabul edilmesi halinde işlemlere başlarız.

Tez Ne Kadar Sürede Hazırlanır?

En sık olarak karşılaştığımız soruların başında tez ne kadar sürede hazırlanır? Gelir. Bunun net bir yanıtı yoktur. Tez ne kadar sürede hazırlanır denildiğinde bizim önerimiz her daim mümkün olan en çok sayıda danışman ile görüşecek biçimde plan yapmanızdır. Ancak söz gelimi birkaç ay kaldı ise bu çok mümkün olmaz. Biz her durumda ortalama 10- 15 günde size geri gönderim yapıyoruz. Dolayısıyla siz hocanızdan hızlı haber alırsanız mümkün olan en hızlı biçimde işlemleri tamamlarız. Burada özellikle belirtmek gerekiyor ki birlikte bir takvim belirliyoruz. Karşılıklı olarak bu takvimin onaylanması akabinde biz takvime uygun olarak taahhüt ettiğimiz işlemleri yerine getiriyoruz.

Süre Kısıtları

Akademik danışmanlık işlemlerinde en mühim husus süre kısıtları olarak görülür. Çünkü birçok kişi bu işlemleri bir şekilde yapacağını düşünür. İşleri hep erteler. Bir de bakmış ki teslim zamanı iyice yaklaşmış. Bu durum neticesinde panik hali ile alternatifler değerlendiriliyor. Ancak sınırlı zaman olduğu için çok titiz davranmak elzemdir. Yapılacak bir hata bu sürecin başarısız sonuçlanmasına sebep vereceğinden dolayı doğru kurumlara ulaşmanız mühimdir. Biraz vakit harcayıp süreci doğru kişilere emanet etmek gerekiyor. Aksi durumda sonuç hüsran olabilir.

Bizim Önerdiğimiz Tez Yazım Süresi

Paylaşılan bilgilere rağmen sıklıkla süre öğrenilmek isteniyor. İnsanlar bizim önerdiğimiz tez yazım süreci hususunda görüşümüzü almak istiyorlar. Açıkçası süreyle alakalı olarak bilgi paylaşmayı doğru bulmasak bile genel manada bilgi vereceğiz. Bir yüksek lisans projesi için 2 aydan kısa süre önermiyoruz. Buna istinaden tezlerde ise süreç önerimiz ortalama 3-4 aydan kısa olmamalıdır. Bu bilgilere rağmen eklemek gerekir. Belirtilen ölçütlerin muhtemel süre olduğunu paylaşmak isteriz. Kısacası süreyi uzun tutmanız kendinizi garantiye almak adına mühimdir.

Akademik Danışmanlık Hakkında

Eğitim seviyesi her ne olursa olsun genel manada akademik danışmanlık hakkında aynı prosedürler geçerlidir. Siz bir sayfa ödev dahi hazırlasanız, yüzlerce sayfalık tez de hazırlasanız ana konsept aynıdır. Yapılması gereken son derece basittir. Aldığımız tüm bilgileri ya da esinlenmeyi kesinlikle kaynak göstermeliyiz. Kendimize ait olmayan her şeye kaynak göstermeliyiz. Bir tanesini bile unutmamalıyız. Doğrulanamayan kaynağın olmaması elzemdir. Biz tüm akademik içerikli çalışmalarda bunu istisnasız yerine getirmekteyiz.

Hızlı İstatistik Veri Analizi Yapım

Birçok kişi ve kurum için sayısal verileri işlemek mühimdir. Son yıllarda anketli tezler nedeniyle istatistik veri analizi yapım mühim hale gelmiştir. Sosyal bilimlerle alakalı olarak birçok dalda anket istenmektedir. Ancak anketler hesap makinesi ya da excel gibi programlarla analiz edilemez. Daha doğrusu bunlarla sadece yüzdesel oranlar yapılabilir. Ancak istatistik bilimi için bu yetersizdir. Çünkü demografik değişkenler ile her bir madde arasında ilişki olup olmadığına bakmak bu yöntemlerle mümkün değildir. Anlatılan sebeplerle yüksek lisans tezi başta olmak üzere, birçok akademik ve özel işlerde istatistik veri analizi tarafımızdan yapılmaktadır. Bunun için en çok SPSS kullanılır. Bunun yanında ise farklı amaçlara göre Lisrel ya da Amos gibi programlardan da yararlanılmaktadır.

Hızlı Tez Yazdırma Merkezi

Tüm bahsedilen konularla alakalı olarak son adımda hızlı tez yazdırma merkezi alternatiflerini değerlendirmek gerekiyor. En hızlı tez yazdırma merkezi noktasında merak edilen bu hususta kaç tane kurum olup olmadığıdır. Açıkçası net sayı vermek pek olası değildir. Çünkü bizim hakkında fikir sahibi olmadığımız birçok işletme olabilir. Burada her işletmeyle alakalı fikir sahibi olmamız olası değildir. Kısacası bizim iddialı olduğumuz kıstas anlaştığımız çerçevede ilerlemektir. Çünkü size bir şeyler taahhüt ediyoruz. Her şekilde buna bağlı oluyoruz. Aksi durumda taahhüt ettiğimiz hususları sağlayabilmek mümkün değildir. Sonuçta elimizden geldiğince konuştuğumuzu size sunmak durumundayız. Detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Mümkün olduğu takdirde elimizden gelenin fazlasını yapmak suretiyle başarıya ulaşmanız için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.