Bitirme Tezi Danışmanlık

Tüm yükseköğretim programlarına yönelik olarak bitirme tezi danışmanlık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bitirme Tezi Danışmanlık isimli bu yayın ile gereksinim duyan öğrenciler için profesyonel manada hizmetlerimizden bahsedeceğiz. Buna ek olarak ise lisans, yüksek lisans gibi düzeylerle ilgili kısa kısa bilgileri de sizler ile paylaşmayı planlamaktayız. Başvuruda bulunmak için istenen bilgileri (bölüm, konu, teslim tarihi, sayfa sayısı, yöntem gibi) bize iletebilirsiniz ya da soru, görüş ve önerileriniz için e-mail/telefon aracılığı ile çalışma saatlerimiz olan 09.30 – 18.30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Bitirme Tezi Danışmanlık Nedir?

Kısaca bitirme tezi danışmanlık nedir sorusunun yanıtı, yükseköğretim kurumlarında eğitim gören öğrencilerin ihtiyaç duydukları konularda profesyonel manada yürütülen işlemlerin tamamıdır şeklinde bir tanımlama yapılabilir. Kısaca örnek vermek gerekirse, siz yüksek lisans programında tüm dersleri tamamladınız ve mezun olmak için yüksek lisans tezi hazırlamanız gerekiyor. Burada eğer işlemleri kendiniz yapmak yerine, bir başkasına delege etmek isterseniz bizim gibi profesyonel bir firmadan destek almak suretiyle akademik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İşte bu hizmetlerin tamamı akademik danışmanlık altında kategorilendirilmektedir.

Lisans Bitirme Tezi

Fakülte programlarını tamamlamak için genellikle son yarı yılda lisans bitirme tezi yazdırma talep edilmektedir. Siz de bu aşamaya ulaştığınızda eğer ki bitirme tezi danışmanlık konusunda hizmet almak isterseniz bizimle irtibat kurabilirsiniz. Eğer ki işlemleri kendim yerine getirmek istiyorum derseniz konuyla alakalı olarak ilgili yayınlarımızı inceleyebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, burada anlatılanlar kendisi hazırlamak yerine süreci başkasına delege etmek isteyenlere yöneliktir.

  • Acil – çözümler üretir

  • Kurumsal – danışmanlık

  • Tecrübe – bilgi

  • Birikim – bilgi bankası

  • Ulaşım – hızlı ileişim

Yüksek Lisans Dönem Projesi Danışmanlık

Tezsiz programlarda eğitim gören talebeler için yüksek lisans dönem projesi danışmanlık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bazı okullarda yüksek lisans bitirme tezi olarak ifade edilen şey aslında dönem projesidir. Yani bu iki nitelendirme de birbirinin aynısıdır ve sadece farklı kullanımdan kaynaklı olarak böyle bir durum ortaya çıkmıştır. Eğer ki yüksek lisans programında eğitim gören talebeler dersleri tamamladı ise, artık yüksek lisans dönem projesi veyahut bitirme tezi danışmanlık hizmeti satın alabilirler. Sizden istenen bilgileri bize iletmeniz neticesinde değerlendirme yapılmakta ve size en geç bir iş günü içinde e-mail ile olumlu-olumsuz geri dönüş yapılmaktadır.

Yüksek Lisans Tezi Danışmanlık

Tezsiz programlarda değil; tezli de eğitim görüyorsanız yüksek lisans tezi danışmanlık konusunda başvuru yapmanız gerekmektedir. Tezli program ile tezsiz arasında keskin çizgiler ile ayrım yapmak pek doğru olmasa bile aradaki farkın temel nedeni tez/proje olarak görünmektedir. Birçoğunuzun bildiği üzere tezde çok daha detaylı konu incelemesi yapılmakta ve daha da önemlisi yöntem kısımlarında sizden bir araştırma beklenmektedir. Bu araştırma nitel veya nicel olabilir. Nitel veya nicel olmasının bir önemi olmaksızın tüm bitirme tezi danışmanlık başvurularınızı bize iletebilirsiniz. Bunun için sizden istenen bilgileri noksansız olarak bize iletmeniz gerekiyor.

Bitirme Tezi Danışmanlık İçin En Doğru Adres

En nihayetinde bitirme tezi danışmanlık için en doğru adres konusu birçok kişi için yüksek öneme sahiptir. Tamam, bu konuda hizmet satın almayı düşünüyoruz ancak kimden ve nasıl hizmet satın alacağız? Daha da önemlisi nasıl güveneceğiz? Bu ve benzeri sorular hemen hemen herkesin aklına gelmektedir. Burada birçok rakibimizin yaptığı gibi bizden daha iyi kimse yapamaz gibi yaklaşım içerisine girmeyeceğiz. Açıkçası bu doğru bir yaklaşım değildir. Çünkü her sektörde olduğu gibi işini hakkıyla yapan birden çok yer bulunmaktadır. Bu sebeple sizin için en önemli nokta ilgili firmanın size ne sunacağını ve süreci nasıl yönlendireceğini yazılı olarak paylaşmasıdır. Buna ek olarak karşılıklı olarak anlaşma sağlandığı takdirde kesinlikle ama kesinlikle yazılı anlaşma yapılması gerektiği gerçeğidir. Ayrıca faturalı iş yaptırmak sizin için yine son derece önemli bir noktadır. Tüm bunları sağlayabilen bir yer ile iletişim halindeyseniz ve son aşamada da karşı tarafla telefon görüşmesi neticesinde kafanıza yatan yer neresi ise orayla çalışmanızı öneriyoruz. Birçok kişinin merak ettiği gibi ücret hiç konuşulmadı. Evet, ücret konuşulmadı çünkü yukarıda anlatılanlar sonucunda elinizde kalan alternatifleri fiyat açısından kıyaslayabilirsiniz. Sakın ola araştırmaya başlarken önceliğiniz ücret olmasın, sonuç hüsran olabilir.

Kayıt olun Hızlı  İletişim kurun.

Üniversite Tezleri, Yeni Konular Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.