Akademik Tez Hazırlama Merkezi

Tezhane.com akademik tez hazırlama merkezi olarak faaliyete geçmiştir. Akademik tez yazdırma merkezi arayışı içerisinde olan kişiler tahmin edeceğiniz üzere yükseköğretim programlarından mezun olmak üzeredir. Bu noktada süreci kendisi yerine getirmeyecek kişiler farklı alternatiflere yönelmek durumundadır. Hal böyle olunca da işlemleri öğrencinin yerine başka birisi yerine getirmektedir. Tam da bu noktada bizim gibi tez merkezleri devreye girmektedir. Araştırma yapan öğrenciler için alternatifler çok fazla olsa da aslında çok geniş bir piyasadan söz etmek mümkün değildir. Evet görüntüde birçok alternatif mevcuttur ancak çalışma sahibi talebelerin kafası da karışmaktadır. Bu durumun sebebi ise doğru tez yazım merkezini seçmekten geçmektedir. Ancak söz konusu tercih nasıl sonlandırılacaktır? Bu soruya hemen burada yanıt vermek mümkün olmadığından dolayı, bu yayının tamamını incelediğinizde genel manada yanıtı bulmuş olacaksınız. Tez ya da proje hakkında hizmet almak için web sayfamızdaki başvuru formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca çalışma saatlerimiz olan hafta içi her gün 09.30 – 18.30 saatleri arasında bizimle telefon ile de irtibat kurabilirsiniz.

Akademik Tez Hazırlama Nedir?

Başlangıçla birlikte akademik tez yazdırma nedir sorusuna yanıt aramak gerekiyor. Akademik tez hazırlama nedir sözcük öbeği ile araştırma yapılıyor olsa bile buradaki ‘’akademik’’ kelimesinin gerekli olduğu tartışılır. Çünkü tezin ya da projenin kendisi zaten akademik bir yayındır. Bu sebeple de bu kelimeye pek gerek olduğu söylenemez. Konumuza dönecek olursak mezun olmadan önce yerine getirmeniz gereken bu işlemleri bir sebeple siz yapamıyorsanız süreci bir başkasına delege etmenize tez yazdırma denilmektedir. Söz gelimi çok yoğun iş hayatının içerisinde olan bir kişi mezun olmak için yüksek lisans tezini akademik tez hazırlama merkezi olarak www.tezhane.com ‘dan hizmet almak suretiyle işlemleri tamamlayabilir.

Tez Merkezi Nedir?

Yukarıda tanımı yapılan tez/proje yazımını profesyonel olarak hazırlayan yerler tez merkezi nedir sorusuna yanıt olarak paylaşılabilir. Tez merkezi nedir diye araştırma yapan bireyler bu hizmetleri yeni duymuş olabilir. Birçok müşterimiz bize ulaştığında böyle bir hizmetin varlığından haberdar olmadığını ifade etmektedir. Hal böyle olunca da, konuyla ilgili araştırma yapması olağan görünmektedir. Kısacası tez yazımı, proje hazırlama ve istatistik veri analizi gibi konularla alakalı faaliyet gösteren işletmemiz (ya da bizim gibi faaliyette bulunan diğer firmalar) akademik tez yazdırma merkezi olarak nitelendirilebilir.

 • Acil – çözümler üretir

 • Kurumsal – danışmanlık

 • Tecrübe – bilgi

 • Birikim – bilgi bankası

 • Ulaşım – hızlı ileişim

Tez Merkezi Nasıl Seçilir?

Şimdi bir öğrenci olarak elde edilen bilgilerden hareketle tez merkezi nasıl seçilir konusunu irdeleyelim. Tez hazırlama merkezi nasıl seçilir konusunda işlem yapabilmek için ilk önerimiz bu sürecin nasıl ilerlediği hususunda bilgi sahibi olmanızdır. Aksi takdirde neyi, nasıl ve ne şekilde yapacak olduğumuzu bilemeyeceğiniz için size anlatılanları onaylamanız dışında bir şey yapmanız mümkün değildir. Bu ise işinin ehli olmayan bir yerden hizmet almanız ile sonuçlanabilir. Bizim her daim önerimiz, bize karşı da dahil olmak üzere, tüm hizmet almayı planladığınız yerden tezin/projenin gerektirdiği nitelikler hakkında kapsamlı bilgi almanızdır. Lütfen bizden de detaylı bilgi isteyiniz. Aklınıza yatmayan bir husus olur ise süreci başlatmayabilirsiniz. Unutmayınız ki akademik tez yazdırma merkezi seçimi birkaç dakikada sonuçlandırılabilecek bir süreç değildir. Birçok kişi bize başvururken istenen bilgileri bile iletmek istemiyor ancak sonradan öğreniyoruz ki hatalı bir tercih ile yarı yolda kalma durumu söz konusu olmuş. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için işin başında görece biraz fazla emek harcamanız ilk önce kendinize yararlı olacaktır.

Tez Merkezi Seçerken Bunlara Dikkat

Akademik tez yazdırma merkezi arayışı içerisinde tez merkezi seçerken bunlara dikkat etmeniz önerilmektedir. Tez merkezi seçerken bunlara dikkat konusunu biraz açmak gerekirse aşağıda maddeler halinde sıralamamız mümkündür. Genel olarak anlatılanlara ek olarak aşağıdakilere dikkat etmeniz yukarıda da ifade edildiği gibi ilk olarak kendinize yarar sağlar. Dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Talep ve beklentileri somut olarak ortaya koyunuz.
 • Bu taleplere somut çözüm önerileri isteyiniz.
 • Anlatılanları yazılı olarak size iletmelerini talep ediniz.
 • Ücret ve diğer tüm detayları açıkça öğreniniz.
 • Sonradan ek maliyet vs. söz konusu mu, gerekiyorsa hangi durumlarda geçerlidir?
 • Kullanılan kaynakları mutlaka talep ediniz.
 • Ortalama 2-3 haftada bir ilerleme isteyiniz ve bunları danışman onayına sununuz.
 • Gelen revizeler istisnasız yerine getiriliyor mu? (Eğer mümkünse).
 • Anlaşmanız durumunda mutlaka yazılı anlaşma yapınız.
 • Ödemeyi tek seferde yapmanızı önermiyoruz.

En Kaliteli Tezin Adresi: Tezhane.com

Sonuç olarak en kaliteli tezin adresi: Tezhane.com olmak maksadıyla sahip olduğumuz tüm bilgi ve birikimi ortaya koyuyoruz. En kaliteli tezin adresi: Tezhane.com olmak için bunun daha fazlasını sizlere sunmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple de her aşamada şeffaf bir bilgilendirme akışını sağlamaya gayret gösteriyoruz. Hizmet standartlarını her ne kadar ortaya koymaya gayret etsek bile tek başına danışman öğretim üyesi faktörü bile ciddi manada etkileyici olduğundan dolayı bu hususta çalışma sahibine mühim işler düştüğünü unutmamak gerekiyor. Danışmanınız ile koordine olmak ve bizim aramızdaki görüşmeleri konuya hakim bir şekilde yönlendirmek son derece önemlidir. Bunu sağlamanın yolu ise konuya hakim olmanızdan geçmektedir. Bu aynı zamanda savunma aşamasında da size ciddi bir katkı sunacaktır. Akademik tez yazdırma merkezi hizmet talebi için başvuru formunu doldurup bize iletiniz. En geç bir iş günü sonrasında e-mail ile size yanıt verilecektir.

Kayıt olun Hızlı  İletişim kurun.

Üniversite Tezleri, Yeni Konular Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.