Akademik Danışmanlık Türkiye

Ülkemizin tamamında hizmet veren bir kurum olarak akademik danışmanlık Türkiye taleplerine yanıt vermeye gayret gösteriyoruz. Akademik danışmanlık Türkiye başlığı altında birtakım bilgileri sizlerle paylaşmak maksadı ile hazırlanan bu yayın ile hem bildiklerimizi sizlerle paylaşma şansımız olacak hem de bazı illerimizle ilgili özel çalışmalarımızdan bahsedeceğiz. Aslında faaliyetlerimiz ülkemizle sınırlı değildir. Sadece 81 ilin tamamında değil, yurt dışına da hizmet verdiğimizi önemle vurgulamak isteriz. Burada bazı şehirler özelinde yapılacak çalışmanın maksadı yüksek talep gelen konumlar olmaları sebebiyledir. Bu sebeple de tekrar etmekte yarar olacağı üzere, 81 ilimizin tamamında üniversite eğitimi görmekte olup tez veya proje ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak hizmet veriyoruz ve okul – şehir ayrımı yapmıyoruz. Özellikle yüksek lisans düzeyi programlar başta olmak üzere, tüm düzeylerden programlara hizmet vermeye çalışmaktayız. Burada sınırı belirleyici olan insan kaynağımızdır. Dolayısıyla sadece uzman ekip arkadaşlarımızın bulunduğu disiplinlerde faaliyet gerçekleştirilmektedir. Kapsamlı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veyahut bölüm, konu, teslim tarihi, yaklaşık sayfa sayısı ve araştırma yöntemi gibi bilgileri bize iletmek suretiyle teklif alabilirsiniz. Size en geç bir iş günü sonrasında e-posta aracılığı ile olumlu/olumsuz geri bildirimde bulunulacaktır. Şimdi şehirler özelinde birkaç cümle ile açıklama yapalım.

Akademik Danışmanlık İstanbul

Ülkemizin en büyük şehir olan metropolde akademik danışmanlık İstanbul hizmetleri büyük ilgi görmektedir. Akademik danışmanlık İstanbul konusunda ilginin bu denli yüksek olması normal bir durumdur. Çünkü en çok vakıf ve kamu üniversitesi şehrimizde yer almaktadır ve ülkemizin nüfusunun yaklaşık yüzde yirmisi burada yaşamaktadır. Yalnızca bu sebepler bile hizmetlerimizin en büyük kısmını burada yoğunlaştırmamız için normal bir durum gibi görünmektedir. Yüksek lisans seviyesinin de dahil olduğu tüm yükseköğretim öğrencilerine yönelik olarak tez danışmanlık hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

Akademik Tez Danışmanlığı Ankara

Başkentimiz ve ülkemizin ikinci büyük şehri olan Ankara’da akademik danışmanlık Ankara olarak faaliyetlerimiz devam etmektedir. Akademik tez danışmanlığı Ankara konusunda faaliyetlerinin yoğun olması hem nüfus hem de okul kapasiteleri bakımından fazlalığın doğal bir sonucudur. Eğer ki başkentte yükseköğretime devam ediyorsanız ve tez/proje gibi konularda akademik danışmanlık ihtiyacı duyuyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  • Acil – çözümler üretir

  • Kurumsal – danışmanlık

  • Tecrübe – bilgi

  • Birikim – bilgi bankası

  • Ulaşım – hızlı ileişim

İzmir Akademik Danışmanlık

Ülkemizin üçüncü büyük şehir olan İzmir’de akademik danışmanlık konusunda özel hizmetlerimiz bulunmaktadır. İzmir akademik danışmanlık olarak üniversite öğrencilerine yönelik olarak profesyonel akademik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Başvuru için istenen bilgileri bize iletmeniz yeterlidir. Sonrasında size geri bildirimde bulunacağız.

Bursa Akademik Danışmanlık

Önemli bir sanayi şehri olan Bursa’da akademik danışmanlık faaliyetlerimiz yıllardır olduğu gibi günümüzde de devam etmektedir. Bursa akademik danışmanlık olarak gereksinim duyulan tez, proje ve makale yazdırma konularında ihtiyaç duyan öğrencilere hizmet verilmektedir.

Akademik Danışmanlık Adana

Çukurova üniversitesi başta olmak üzere, ülkemizin büyük şehirlerinden bir diğeri olan ilimizde akademik danışmanlık Adana olarak hizmetinizdeyiz. Akademik danışmanlık Adana olarak bu şehre özel hizmetlerimiz hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Akademik Danışmanlık Antalya

En önemli turizm merkezlerinden birisi olan şehirde akademik danışmanlık Antalya olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Akademik danışmanlık Antalya araştırmaları içerisinde üniversitede eğitim gören bireyler için tüm programlarla ilgili hizmet başvurularını bize iletiniz. Konu hakkında uzman ekip üyemizin olması durumunda size olumlu geri dönüş yapılacak ve karşılıklı şartlarda mutabık olduğumuz takdirde süreç başlatılacaktır.

Konya Akademik Danışmanlık

Yüzölçümü bakımından en büyük ilimiz olan şehirde Konya akademik danışmanlık olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Konya akademik danışmanlık ihtiyacı duyan bireyler için okullarının burada olup olmaması önemsiz olmakla birlikte birçok disiplinde yüksek lisans tezi hazırlama gibi konularda çalışmalarımız devam etmektedir.

Akademik Danışmanlık Şanlıurfa

Güneydoğu Anadolu bölgemizin mühim şehirlerinden birisi olduğundan dolayı akademik danışmanlık Şanlıurfa faaliyetlerini ayrıca yönlendirmek icap eder. Akademik danışmanlık Şanlıurfa merkezi olarak birçok disiplinde yüksek lisans, lisans ve doktora programlarında gereksinim duyan kişilere yönelik olarak hizmet verilmektedir.

Gaziantep Akademik Danışmanlık

Yine Güneydoğu bölgemizin bir diğer önemli şehrinde Gaziantep akademik danışmanlık merkezi çalışmalarına devam etmektedir. Gaziantep akademik danışmanlık olarak tez ve proje sürecinde hem vakıf hem de kamu okullarına yönelik özel çalışmalarımız bulunmaktadır.

Akademik Danışmanlık Kocaeli

Marmara bölgemizin önemli şehirlerinden birisi olan ilimizde akademik danışmanlık Kocaeli birçok disiplinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Akademik danışmanlık Kocaeli olarak yüksek lisans başta olmak üzere tüm akademik düzeylerde tez, proje, makale ve ödev hazırlama konularında çalışmalarımız devam etmektedir.

Mersin Akademik Danışmanlık

Akdeniz bölgesinin önemli merkezlerinden olan ilimizde Mersin akademik danışmanlık çalışmaları devam etmektedir. Mersin akademik danışmanlık ofisi olarak birçok disiplinde tez ve proje yazdırma noktasında çalışma gerçekleştirmekteyiz.

Akademik Danışmanlık Sakarya

Yine Marmara bölgemizin önemli bölgelerinden birisi olan bu şehirde akademik danışmanlık Sakarya olarak hizmet verilmektedir. Akademik danışmanlık Sakarya olarak yükseköğretim öğrencilerine yönelik tez yazımı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca tezsiz programlar için de dönem projesi yazdırma noktasında faaliyet gerçekleştirilmektedir.

Manisa Akademik Danışmanlık

Ege bölgemizin önemli merkezilerinden olan ilimizde Manisa akademik danışmanlık merkezi faaliyettedir. Lisansüstü öğrencileri için Manisa akademik danışmanlık ofisi gereksinim duyan kişiler için profesyonel akademik yazım hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Akademik Danışmanlık Tekirdağ

Trakya toprakları içerisinde yer alan şehrimizde akademik danışmanlık Tekirdağ olarak tez/proje yazdırma noktasında hizmet veriyoruz. Akademik danışmanlık Tekirdağ sizin için uzmanlığının bulunduğu alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir. Bilgi için sizden istenen bilgileri bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Sonuç olarak burada anlatılan ve ek olarak listede olmayan tüm illerimizde akademik danışmanlık Türkiye olarak hizmet verilmektedir. Ağırlıklı olarak tezli-tezsiz yüksek lisans programları başta olmak üzere, lisans ve doktora düzeylerinde de faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Mühim olan size yardımcı olabilecek ekip üyemizin kadromuz içerisinde olup olmaması ve eğer varsa da programın müsait olmasıdır. Bu sebeple de sizden ricamız konuyla ilgili ön bilgi almak için istenen bilgileri bize iletmeniz olacaktır. Eğer ki bizim yanıtımız olumlu olur ve siz de koşulları onaylarsanız, birlikte ortak bir program hazırlayıp buna göre işlemlere başlayabiliriz.

Kayıt olun Hızlı  İletişim kurun.

Üniversite Tezleri, Yeni Konular Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.