Öğrencilikte ödevler genelde son gün yapılır. Bu adet değişmez. Aynı durum tez için de geçerli. Acil tez yazdırmak istiyorum diyenler burada mı? Acil tez yazdırmak istiyorum arayışı içindeyseniz profesyonel ekip arkadaşlarımızla yanınızdayız. Genel olarak akademik bir çalıştayı aceleye getirmeyin. Ancak bu her daim mümkün olmaz. Çünkü bazı durumlarda işler beklendiği gibi ilerlemez. Danışman yurt dışına çıkabilir. Hastalanabilirsiniz. Ya da herhangi bir nedenle sorunlarınız olabilir. Bir baktınız zaman gelip çatmış. Hal böyle olunca da insanlar, okuldan atılması durumu olduğundan dolayı ne yapacağını bilemezler. Kendileri için zaman yoktur. Böyle bir durumda bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kesin yanıt verilebilmesi tamamen ilgili dönemin koşulları ile alakalıdır. Çünkü burada proje bazlı çalışıyoruz. Dolayısıyla anında yanıt vermemiz mümkün olmayabilir. Eğer ki boş kapasite varsa hızlı bir plan yapılır ve süreç üstlenilir. Ancak en çok dikkat ettiğimiz konu söz verdiğimiz zamana işi yetiştirmektir. Bu konuda çok hassasız. Ancak kapasite dolu ise maalesef olumsuz yanıt verilir. Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için hemen bizimle irtibat kurunuz. Eğer olumlu yanıt verirsek emin olunuz istediğiniz zamanda işi teslim edeceğiz.

a. Tez Hazırlama Merkezi

Son zamanlarda çok fazla tez hazırlama merkezi göze çarpıyor. Çünkü tez hazırlama merkezi genel bir kategori olduğundan dolayı işletmeler bunu tercih ediyor. Her birisi farklı olan bu kurumlar arasında nasıl seçim yapacaksınız? Bu hususta dikkatli olmanız önerilir. Seçim yapmak belki de önemli ölçüde zaman kaybına neden olacak. Belki de ciddi şekilde başınız ağrıyacak. Bu nedenle ince eleyip, sık dokuyunuz.

b. Tez Yazan Yerler

Peki tez yazan yerler arasında nasıl seçim yapılır? Açıkçası zor bir soru. Hiç bilmediğiniz bir iş ve bilmediğiniz kurumlar. Bize göre bunun yanıtı bu kadar zor değil. İlk olarak tez nasıl yazılır kabaca bilmelisiniz. Bunun yanında iyi bir gözlemci olmalısınız. Anlatılanlara ek olarak web sayfası vs. dikkatli incelerseniz emin olunuz doğru alternatiflerden birisine ulaşırsınız.

Tez Yazdırma

Çoğu kez tez yazdırma hizmeti alan kimseler anlık olarak gelişen olaylara bağlı kalmaktadır. Ön görülemeyen durumlar nedeniyle tez yazdırma hakkında profesyonel destek ihtiyacı kaçınılmaz olur. Bu durumda artık ne yapılacağı bilinmez. Böyle bir durumda kaldıysanız bizimle irtibat kurmanız durumunda anında çözüm alternatifleri sunabiliriz.

a. Tez Nasıl Hazırlanmaz?

Açıkçası genel olarak hep nasıl yapılır hususunu işliyoruz. Elbette bunun tersi olarak tez nasıl hazırlanmaz? sorusu da zihinlerde belirir. Eğer bunlara dikkat ederseniz sık yapılan hataları önleyebilir ve böylelikle doğru işlemler yapabilirsiniz. Aşağıda ayrı başlıklar halinde anlatılanları dikkate almanızı öneriyoruz.

b. İntihal Tez Olmaz

Artık intihal tez olmaz. Bu kesin suretle böyledir. Çünkü intihal tez olmaz deyince birçok kişi yanlış anlıyor. Oradan buradan bilgileri toplayıp başarıya ulaşacağını düşünüyor. Danışman süreç içerisinde test etmedi ise son adıma geldiğini zannediyoruz. Teslimde bir test yapılıyor ve bir bakılıyor sonuç hüsran. Ancak bu durumda artık vakit kalmamıştır. Böyle bir duruma düşmemek için işi baştan sıkı tutunuz.

c. Özgünlük Çok Önemli

Her daim vurgulandığı üzere akademik çalışmalarda özgünlük çok önemli bir konudur. Eğer özgünlüğü sağlayamıyorsanız başarı gelmez. Çok net. Aksini düşünmeyin. Önerimiz şudur ki özgün olsun kötü olsun. Siz yeter ki orijinal işler meydana getirmeye çalışın.

d. Kopyala Yapıştır Dönemi Kapandı

İntihal ölçen programların olmasıyla kopyala yapıştır dönemi kapandı olarak görünüyor. Gerçekten de böyle oldu. Hiçbir çalışmış iş başarılı olamaz. Bunun başka açıklaması yok. Bazı işlerde danışman ilk aşamadan test ediyor. Bu kimseler görece şanslıdır. Ancak iş bitiminde test edilirse bu kadar şanslı olmayabilirsiniz. Çünkü tam bitti derken başa dönersiniz.

e. Emek Vermeden Tez Yazılmaz

İnsanlara emek vermeden tez yazılmaz dediğimizde çok inandırıcı olamıyoruz galiba. Gerçekte durum farklı mı? Kesinlikle hayır. Açıkçası emek vermeden tez yazılmaz bir yana, emek vermeden 1 sayfalık ödev bile yapılmaz. Bunu idrak edip, ona göre sürece başlamak gerekiyor. Aksi durumda sorun yaşamanız kaçınılmazdır.

Tez Fiyatları

Birçok işlemi tamamladıysanız doğal olarak tez fiyatları hakkında bilgi toplamak gerekiyor. Elbette kaçınılmaz biçimde ücret boyutu da çok mühimdir. Çünkü hepimizin kendisine göre bütçesi var. En pahalı olan yerlere işi verin demiyoruz ancak bu işi ucuza yaptıracağınızı düşünmemeniz önerilir. Çünkü bilgi ve araştırma nasıl bir bedel gerektirir? Bunun düşüncesini size bırakıyoruz. Değerlendirme yaparken bunu unutmayınız.

Dönem Projesi Yapanlar

En yoğun talebin geldiği ilk üç dal arasında yüksek lisans projeleri yer alır. Dönem projesi yapanlar hususunda incelemeler de bunun sonucudur. Çünkü dönem projesi yapanlar arasında alternatifler fazladır. Bu noktada işin ehli kurumlara ulaşmak gerekiyor. Aksi bir durumda ne yapacağınızı bilemezsiniz. Tüm düzeylerde hizmet almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Acil tez yazdırmak istiyorum konusu da dahil olmak üzere, süreçle ilgili tüm akademik düzeylere destek hizmetimiz vardır.

Yüksek Lisans Projesi Hazırlama

Teze göre genelde basite alınır. Bu yüzden yüksek lisans projesi hazırlama mühim bir husustur. Bize göre tezden kati olarak ayrılmaz. Bazen metodoloji bölümü olmaz ve bu sebeple kolaylıkla aşılabileceği düşünülür. Bu ise literatür taraması şeklinde tezden farklı olmaz. Kısacası siz siz olun ödev bile olsa konuyu ciddiye alın. Diğer şekilde sonu gelmeyen düzenlemelere hazır olun.

İşletme Tezleri Yazdırma

Son günlerde işletme tezleri yazdırma üzerinde durulan bir konu olarak dikkat çekiyor. Çünkü görüyoruz ki en yoğun başvuru yapılan program budur. Bölümle alakalı çok öğrenci olması ortaya çıkan durumun temel nedenidir. Hal böyle olunca pek çok kimse söz konusu programın gerektirdiği nitelikte bir akademik çalıştay talep ediyor. Biz de en yoğun olarak bu anabilim dalı altında insan kaynağına sahibiz. Böylelikle sizlere en yoğun iş teslim edilen alan ortaya çıkıyor. Açıkçası bölümle alakalı yapamayacağımız bir konu neredeyse yoktur. Ancak ortak takvim belirleme noktasında sorun yaşanabilir. Çünkü belirli bir kapasitemiz var. Bu kapasite dolunca iş almayız. Bu yüzden acil tez yazdırmak istiyorum konusunda desteğimiz var ancak her daim mümkün olmaz. Yukarıda ifade edildiği gibi bu tamamen başvurduğunuz dönemdeki kapasite ile ilgilidir. Detaylı bilgi için hafta içi her gün telefonla, dilediğiniz zaman e-posta ile bizimle irtibat kurunuz. E-mailler en geç bir iş günü içinde yanıtlanacaktır.